Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: None
ar: لا شيء

en: Number
ar: رقم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Custom
ar: مخصّص
