Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Enabled vocabularies
be: Уключанныя слоўнікі
