Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Custom
bg: Персонализиран
