Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Custom
bs: Prilagođen
