Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: - None -
ca: - Cap -

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Number format
ca: Format numèric

en: Upload directory
ca: Directori de càrrega
