Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
