Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Custom
eo: Propra
