Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: None
es: Ninguno

en: Number
es: Número

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Page title
es: Título de la página

en: Custom
es: Personalizado

en: Settings have been saved.
es: Las opciones se han guardado.

en: Upload directory
es: Cargar directorio
