Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust
