Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
