Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: None
fa: هیچ

en: Number
fa: عدد

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Custom
fa: سفارشی
