Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: None
fi: Ei mitään

en: Number
fi: Numero

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Custom
fi: Oma

en: Upload directory
fi: Tallennushakemisto
