Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Custom
gl: Personalizado
