Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: - None -
he: - ללא -

en: Page title
he: כותרת דף

en: Custom
he: מותאם
