Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: None
hi: कोई नहीं

en: Number
hi: संख्या

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Custom
hi: मनपसंद
