Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Custom
hr: Prilagođeno
