Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր
