Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Page title
is: Titill síðu

en: Custom
is: Sérsniðið
