Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: None
ja: なし

en: Number
ja: 数値

en: - None -
ja: - なし -

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Custom
ja: カスタム

en: Number format
ja: 数値書式

en: Minimum value
ja: 最小値

en: Maximum value
ja: 最大値

en: Upload directory
ja: アップロードディレクトリ
