Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Page title
ka: გვერდის სათაური
