Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Custom
kk: Өзгертпелі
