Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Custom
ku: درووستکراو
