Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: Upload directory
lt: Įkėlimų katalogas
