Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -
