Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг
