Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: None
ms: Tiada

en: Number
ms: Nombor

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Custom
ms: Tersuai
