Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်
