Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Custom
ne: अनुकूल
