Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -
