Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه
