Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: None
pt: Nenhum

en: Number
pt: Número

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Page title
pt: Título da página

en: Custom
pt: Personalizado

en: Settings have been saved.
pt: As definições foram guardadas.

en: Upload directory
pt: Diretoria para carregamentos
