Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Custom
sk: Vlastná
