Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: None
ta: இல்லை

en: Number
ta: எண்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
