Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక
