Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: None
tr: Hiçbiri

en: Number
tr: Sayı

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Custom
tr: Özel

en: Upload directory
tr: Karşıya yükleme dizini
