Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -
