Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Number
sl: Številka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: Maximum value
sl: Največja vrednost
