Taxonomy Overview (2.1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filter
ht: Filtre
