Taxonomy Overview (2.1.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Weight for added term
ku: سەنگ بۆ واژەی زیادکراو
