Taxonomy Overview (2.1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao
