Taxonomy Overview (2.1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Clear
ne: सफा
