Taxonomy Overview (2.1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Published
sl: Objavljeno

en: Term ID
sl: ID izraza

en: No terms available.
sl: Ni kategorij.
