Taxonomy Overview (2.1.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: No terms available.
sq: Asnjë term në dispozicion.

en: Reset to alphabetical
sq: Rikthe në alfabetor
