Taxonomy Overview (2.1.2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Published
be: Апублікавана

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: No terms available.
be: Няма дэфініцыяў.

en: Translations
be: Пераклады

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць

en: Reset to alphabetical
be: Перагрузіць у алфавітным парадку

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
be: Вы можаце рэарганізаваць тэрміны %capital_name, выкарыстоўваючы правіла "перацягнуў ды кінуў", і групаваць тэрміны пад зыходным тэрмінам, змяшчаючы іх правей бацькоўскага (зыходнага) тэрміна.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
be: %capital_name утрымлівае тэрміны, згрупаваныя пад зыходнымі тэрмінамі. Вы можаце рэарганізаваць тэрміны %capital_name, выкарыстаннем тэхналогіі "перацягнуў і кінуў".

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
be: %capital_name утрымлівае тэрміны з некалькімі бацькамі (зыходнымі тэрмінамі). Тэхналогія "перацягнуў і кінуў" для тэрмінаў з мноствам бацькоў не падтрымліваецца, але вы можаце перадазволіць падтрымку магчымасці "перацягнуў і кінуў", рэдагуючы кожны тэрмін і усталёўваючы для яго толькі адзін бацькоўскі.

en: Weight for added term
be: Вага дададзеннага тэрміну
