Taxonomy Overview (2.1.2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Published
ca: Publicat

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Merge
ca: Fusiona

en: No terms available.
ca: No hi ha termes disponibles.

en: Translations
ca: Traduccions

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Apply
ca: Aplica

en: Reset to alphabetical
ca: Reinicia a ordre alfabètic

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
ca: Podeu reorganitzar els termes de %capital_name utilitzant l'opció d'arrossegar-i-deixar-anar i agrupar termes sota un terme pare arrossegant-los sota i a la dreta del pare.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
ca: %capital_name conté termes agrupats sota els termes dels pares. Podeu reorganitzar els termes de %capital_name arrossegant-los-i-deixant-los-anar.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
ca: %capital_name conté termes amb múltiples pares. No hi ha suport per l'arrossega-i-deixa-anar de termes amb múltiples pares, però podeu tornar-lo a habilitar editant cada terme per incloure un sol pare.

en: Weight for added term
ca: Pes pel terme afegit

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
ca: No hi ha termes disponibles. <a href=":link">Afegeix-ne un</a>.
