Taxonomy Overview (2.1.2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Published
eo: Publikigita

en: No terms available.
eo: Neniuj terminoj disponeblaj.

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Reset to alphabetical
eo: Restarigi al alfabeta
