Taxonomy Overview (2.1.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Overview
is: Yvirlit

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Published
is: Útgivið

en: No terms available.
is: Eingi orð tøk.

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Reset to alphabetical
is: Tómstilla til bókstavarað
