Taxonomy Overview (2.1.2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Published
jv: Dipacak

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Reset to alphabetical
jv: Baléknā marang urutan alfabet

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
jv: Sampéyan bisa natani tetembungan nang %capital_name nganggo cekelan gered-lan-ceblok, lan kelompok tetembungan ngisore indhung tetembungan karo nggeser kabèh ngisor lan marang tengene indhung.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
jv: %capital_name isine kelompok tetembungan ngisore indhung tetembungan. Sampéyan bisa ngatur ulang tetembungan nang %capital_name nggunaknā cekelan gered-lan-ceblok.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
jv: %capital_name isine tetembungan karo indhung jamak. Gered lan cebloknā tetembungan sing nganggo indhung jamak ora didukung, nanging Sampéyan bisa nguripnā manéh dukungan gered-lan-ceblok karo nyunting saben tetembungan kanggo nglebokaké indung tunggal.

en: Weight for added term
jv: Bobot kanggo tetembungan tambahan
