Taxonomy Overview (2.1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
