Taxonomy Overview (2.1.2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Published
kk: Жарияланған

en: No terms available.
kk: Терминдер қосылмаған.

en: Reset to alphabetical
kk: Алфавитті ығыстыру
